Designový stůl Diamond na Aterliéru ART Fest 2017

Právě odstartoval první ročník mezinárodního veletrhu výtvarného umění Ateliér ART Fest, který se koná v pražských Holešovicích ve dnech 9. – 11.6. 2017 a MgA. Vílém Frič na něm samozřejmě nemůže chybět. Pokud vás láká mít originální umělecké dílo doma, součástí veletrhu je samozřejmě také prodej vystavovaných děl. Cílem veletrhu je představit dílo současných umělců široké veřejnosti, galeristům akce nabídne inspiraci a kontakty na zajímavé umělce, které mohou prezentovat ve svých galeriích.

Na veletrhu bude poprvé představen Fričům nový designový stůl limitované edice „Diamond“, nebo třeba interierová fontána „Venustas“.
Ta je vyrobena z nerezavějící oceli se žulovými kameny. Celý mechanizmus je zabudován uvnitř a vše je řízeno dálkovým ovládačem. Osvětlení fontány, vznášející se vodní mlha, pohyb vody a krása světélkujících pramenů evokuje zázračnost životodárné vody a probouzí v nás nezaměnitelnou pohodu.
Vystaveno bude také několik světelných soch z nerezavějící oceli s českým křišťálem komornějších rozměrů ze současné realizace, například socha „Náhrdelník pro Astarte“.

Autor k výstavě dodává: “ Vážím si tradic, historie, odkazu,… Pro každé z mých děl je typický celkový příběh. Proces vzniku,  nebo chcete-li „rodný list. Klienti tak získají nejen autorská díla, ale navíc jsou seznámeni s celou jejich historií, konkrétním procesem vzniku (od skici, fotodokumentace z průběhu realizace až po instalaci, třeba i videozáznam)“.