Mísa cesta osudu vydražena na pomoc dětem z dětských domovů

Nadace Dejme dětem šanci spojila své síly s umělci a dalšími podporovateli, aby v předvánočním čase podpořili děti z dětských domovů. 7. listopadu tak proběhla v Hartigovském paláci na Praze 1 Vánoční charitativní aukce, které se účastnili již tradiční podporovatelé a zakladatelé Arforest s.r.o. Vilém a Jiří Fričovi.

Sochař MgA. Vilém Frič věnoval do aukce uměleckou mísu z nerezavějící oceli s příznačným názvem Cesta osudu. „ Mým záměrem je, aby mísa „Cesta osudu“ a na ní zpodobněný reliéf připomínal majiteli, že pomohl na cestě životem dětem z Nadace dejme dětem šanci,“ vysvětluje umělec.

Dražilo se celkem 20 aukčních položek čítající jak nevšední zážitky tak i umělecká díla. Večerem provázel licitátor Petr Skočdopole společně s moderátorkou Kateřinou Sedlákovou. V rámci včera vystoupil talentovaný Patrik Baláž, kterého jsme v rámci studiích v dětském domově podporovali. Překvapením bylo vystoupení člena Výboru podporovatelů pana Jaroslava Svěceného, který doprovodil Malého Dejva při malbě jeho portrétu. Večer dražitelům zpříjemnil kromě vystoupení také lahodný raut.

V rámci večera nadace s pomocí partnerů, starosty a tváří kalendáře slavnostně pokřtili nástěnný kalendář pro rok 2018 s názvem DEJME DĚTEM INSPIRACI.

Fotografie z tohoto večera najdete ZDE.

Díky štědrým dražitelům se na děti z dětských domovů vybrala částka 855 000 Kč.
Navíc se tuto částku rozhodla na závěr společnost PROFINIT EU zvýšit o štědrý příspěvek 101 010 Kč.