Jedinečné fontány součástí Ateliéru ART Fest 2018

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost se na vlastní oči seznámit s díly MgA. Viléma Friče. Už od 7. do 9. září na výstavišti v pražských Holešovicích Vám umělec rád osobně představí své originální fontány.

Každé dílo z tvorby Viléma Friče v sobě nese jedinečný příběh, který rozhodně stojí za to si vyslechnout z umělcových úst. Je to právě ojedinělý příběh vzniku jednotlivých děl, který jim dodává život, autentičnost, originalitu a osobitost.

„Živé“ fontány, které autor představuje na zářijovém ART Festu, jsou doplněny vodní mlhou, kinetickými prvky, vodopády, světlem, případně dalšími sochami. V jejich přítomnosti můžeme naslouchat hudbě vody, „pramenu života“, a radovat se z jeho přítomnosti, krásy a nerušeně relaxovat. Přírodní energizující motivy, vzájemná symbióza, obnovitelné zdroje energie a propojení současné moderní technologie, jsou hlavním motivem autorovy tvorby.

K interiérovému designu přistupuje spíše se sochařským ztvárněním a vždy se jedná o limitované série – originální autorská díla koncepčně spjatá funkcí a základním materiálovým tvaroslovím.

Těšíme se na Vás!

Ateliér ART Fest 2018

Průmyslový palác – Výstaviště Praha Holešovice

Návštěvní hodiny:
Pátek 7. 9. 2018 – od 10.00 – do 20.00 hod.

Sobota 8. 9. 2018 – od 10.00 – do 21.00 hod. 

Neděle 9. 9. 2018 – od 10.00 – do 17.00 hod.